Kış sezonunda içimizi ısıtacak, yaz sezonunda serinletecek kıyafetleri tercih ederiz.Doğanın şartlarıa göre gysi tercihi zaruri ihtiyaçtandır. Şimdi giyinmek, bir zamanlar örtünmenin çok ötesinde, medeniyet göstergesi halini almış hatta daha da ileriye giderek “Moda” bir sektör oluşturmuştur.

Giyinmek, insanoğlu’nun “vitrin” halini aldığından beridir, hepimiz giydiklerimize daha bir özenli olduk. Çünkü tarzımız, tavrımızın dışa vurumudur. Moda sektörü ucu bucağı olmayan bir deniz gibidir. Üretilen giysilerin kumaşından işçiliğine, tasarımından sunumuna kadar geçen aşamalar, o ürünün parasal değerlerini belirler.

Moda sektörü nasıl ki ucu bucağı olmayan deniz gibiyse bu alanda üretim yapan markalar da oldukça fazladır.

Hepimiz kaliteye daha az para ödeyerek ulaşmak isteriz.

Lcwaikiki, üretimleriyle tam da bu profilden müşterilerine hitah ederek çok geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Dünya’nın birçok ülkesinde yaygın satış mağazaları yanında internet mağazacılığı ile bi tıkla müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli üretimini uygun fiyat politikasıyla birleştiren Lcwaikiki markası, bu nedenle kadın-erkek ve çocuk giyimi yanında ev tekstil ürünleri üretimine de geçerek satış grafiğini günden güne arttırmaktadır.

Yani başında da söylediğimiz gibi giyim ve ev tekstil ürünlerinde A’dan Z’ye herşey burada…

Felsefemiz “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sloganıyla yola çıkarak hem fiyat politikamız hem de ürün ve kategori yelpazemizin çeşitliliği sayesinde daha çok kişiye ulaşılabilir bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Şimdi sizin için hem internet satış sitemizde hem de yurtiçi ve yurtdışı tüm mağazalarımızda modayı ucuza alabileceğiniz kampanyalardan bahsedelim.

Özellikle baharlık alışverişlerinizde 9,95 TL’den başlayan fiyatlarla internet satış sitemizde yüzlerce üründen birini veya birkaçını seçebilirsiniz.

Özellikle internet satış sitemizden yapacağınız alışverişlerde çok daha fazla avantaj yakalama fırsatını bulabilirsiniz.

Yine avantajlı alışveriş yapacağınız bir kampanyamız da takı kategorisinde. Etriel by LCW takı koleksiyonunda 1 alana 1 hediye kampanyamız sizi bekliyor.

Yeni doğan kategorisinden çocuk&genç, kadın&erkek kategorilerinde binlerce çeşit ürün mağazalarımızda ve internet satış sitelerimizde sizi bekliyor.