Kış sezonunda içimizi ısıtacak, yaz sezonunda serinletecek kıyafetleri tercih ederiz.Doğanın şartlarıa göre gysi tercihi zaruri ihtiyaçtandır. Şimdi giyinmek, bir zamanlar örtünmenin çok ötesinde, medeniyet göstergesi halini almış hatta daha da ileriye giderek “Moda” bir sektör oluşturmuştur.

Giyinmek, insanoğlu’nun “vitrin” halini aldığından beridir, hepimiz giydiklerimize daha bir özenli olduk. Çünkü tarzımız, tavrımızın dışa vurumudur. Moda sektörü ucu bucağı olmayan bir deniz gibidir. Üretilen giysilerin kumaşından işçiliğine, tasarımından sunumuna kadar geçen aşamalar, o ürünün parasal değerlerini belirler.

Moda sektörü nasıl ki ucu bucağı olmayan deniz gibiyse bu alanda üretim yapan markalar da oldukça fazladır.

Hepimiz kaliteye daha az para ödeyerek ulaşmak isteriz.

Lcwaikiki, üretimleriyle tam da bu profilden müşterilerine hitah ederek çok geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Dünya’nın birçok ülkesinde yaygın satış mağazaları yanında internet mağazacılığı ile bi tıkla müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli üretimini uygun fiyat politikasıyla birleştiren Lcwaikiki markası, bu nedenle kadın-erkek ve çocuk giyimi yanında ev tekstil ürünleri üretimine de geçerek satış grafiğini günden güne arttırmaktadır.

Yani başında da söylediğimiz gibi giyim ve ev tekstil ürünlerinde A’dan Z’ye herşey burada…

Birçoğumuzun çocukluk dönemimizde ilk öğrendiğimiz şarkı şöyle başlar.

“Daha dün annemizin kollarında yaşarken, çiçekli bahçemizin yollarında koşarken..” diye devam eder..

Anne sevgisi ve güven duygumuzun oluşması, annelerimizin kollarında bizi sarıp sarmalamasıyla başlar. Annelerimizin koşulsuz sevgisini başka birinde yakalamak oldukça zor olsa da bazı şanslı insanlar bunu yakalayabilirler. Konumuz Anneler Günü’nü en güzel şekilde kutlamak olduğundan, Onlara Anneler Günü’nde vereceğimiz hediyelerle mutluluklarını görmek bizi de mutlu eder.

Böyle özel günlerde birçok sektörde yer alan markalar günler öncesinden ürünlerinde, indirimler ve kampanyalar başlatırlar. Geniş üretim yelpazezine sahip olan LCWaikiki’de de Annelerimiz için en uygun hediye seçeneklerini bulabilirsiniz.

LCWaikiki, gerek giyim gerekse ev tekstili kategorisinde mevcut ürünlerine Anneler Günü’ne özel indirim ve kampanyalarıyla hediye seçeneklerimizde vazgeçilmez markalardan biri olarak yerini alır.

Anneler Günü hediyenizi LCWaikiki’den en uygun fiyatlarla seçerek, Annenizi mutlu etmeyi ihmal etmeyin!