Felsefemiz “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sloganıyla yola çıkarak hem fiyat politikamız hem de ürün ve kategori yelpazemizin çeşitliliği sayesinde daha çok kişiye ulaşılabilir bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Şimdi sizin için hem internet satış sitemizde hem de yurtiçi ve yurtdışı tüm mağazalarımızda modayı ucuza alabileceğiniz kampanyalardan bahsedelim.

Özellikle baharlık alışverişlerinizde 9,95 TL’den başlayan fiyatlarla internet satış sitemizde yüzlerce üründen birini veya birkaçını seçebilirsiniz.

Özellikle internet satış sitemizden yapacağınız alışverişlerde çok daha fazla avantaj yakalama fırsatını bulabilirsiniz.

Yine avantajlı alışveriş yapacağınız bir kampanyamız da takı kategorisinde. Etriel by LCW takı koleksiyonunda 1 alana 1 hediye kampanyamız sizi bekliyor.

Yeni doğan kategorisinden çocuk&genç, kadın&erkek kategorilerinde binlerce çeşit ürün mağazalarımızda ve internet satış sitelerimizde sizi bekliyor.

Söz konusu tarih 23 Nisan olursa, haliyle konuklarımız “Çocuklarımız” olur.

“Çocuk” demek mutluluk, “Çocuk” demek gelecek, “Çocuk” demek güzellik, “Çocuk” demek sevecenlik, “Çocuk” demek güven, “Çocuk” demek emek, “Çocuk demek gülenyüz, “Çocuk” demek saflık demektir. Bu sıfatları daha da çoğaltmak mümkün tabi ki..

Düşünün ki, Dünya üzerinde milyarlarca çocuk bulunmakta ancak sadece ve sadece çocuklara ait bir bayram Türk Çocuklarına armağan edilmiş. Bu nasıl bir mutluluk, ne büyük bir gurur. Yıllar önce büyük Önder Atatürk’ün Türk çocuklarına armağan ettiği bu bayram, ilerleyen yıllar içinde dünyanın dört bir yanından katılan çocuklarla Dünya çapında kutlanan bir bayram havasında kutlanmaya devam etmektedir.

Çocuklarımız herşeyimiz. 23 Nisan’da onları daha mutlu daha neşeli ve daha cıvıl cıvıl görmek için LCWaikiki olarak özel kategori hazırladık. Kız çocuklarına ayrı, erkek çocuklarına ayrı kategorilerde hazırlanan kıyafetlerle, 23 Nisan coşkusuna coşku katmak için Anneler, babalar size sesleniyoruz.

Rengarenk hazırlanan kategorilerden seçeceğiniz kıyafetlerle Çocuklarınızı mutlu edin. Mutlu olun.

Biz hazırız, sıra sizde..