Hazır giyim sektörü denince akla ilk Dünyanın önde gelen markalarından LCWaikiki gelir.

Lcwaikiki, her yaştan gruba hitap etmekte. Yeni doğan bebek giysilerinden, çocuk ve yetişkinlere yönelik hazır giyimde oldukça başarılı bir grafik sergilemeye devam etmektedir. Özellikle bebek ve çocuk giysilerinde güvenli ve sağlıklı ürünler üretmeye önem vererek, hazır giyim sektöründe yerini giderek sağlamlaştırmakta. Dünyanın çeşitli ülkelerinde açtığı birçok mağaza satışlarının yanısıra e-ticarete de önem vererek, internet satışlarında çok tıklanan siteler arasında yerini almıştır.

Uygulamakta olduğu fiyat politikasıyla da, toplumda her kesimden her bütçeye hitap etmesi, LCWaikiki’nin daha çok kitleye ulaşmasını sağlamaktadır.

Kız/erkek çocuk ürünlerinde cıvıl cıvıl çocuk giysileri ile anne/babaların tercih ettiği marka olmakla birlikte her yaş grubuna hitap etmesi neredeyse AİLE’nin tüm fertlerinin giyim ihtiyaçlarının aynı yerden karşılamalarını sağlamaktadır.

Lcwaikiki markası da internette satışı bulunan diğer bütün markalar gibi zaman zaman satış fiyatları üzerinden belli oranlarda indirim sağlayan kampanyalar düzenlemekte veya belirli ürünlerine satış fiyatları üzerinden indirim sağlayan indirim kupon kodu veya indirim hediye çekleri düzenlemekte.

Lcwaikiki internet satışlarına ait tüm kampanya ve indirim kuponlarına ulaşmak için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir.