Dünyanın alışveriş çılgınlığının çıkış noktası Amerika’dan sonra, ülkemizde de, özellikle İstanbul’da yapılan alışveriş festivalleri her sene Kasım ayının 11.’nci günü start almaktadır.

Bu sene de tekstil sektörünün önde gelen markalarından LCWaikiki firmasının da katılımı ile, % 50’ye varan indirimlerle LCW takipçilerinin alışveriş mutluluğunu yaşamaları için geriye sayım başladı.

Ülkemizde alışveriş çılgınlığına genel olarak tekstil sektörü damgasını vurmaktadır

Hazır giyim ürünleriyle tekstil sektörüne adım atan LCWaikiki, daha sonra kategorisinde çeşitliliği arttırarak ev tekstil ürünleri üretimini de katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

LCWaikiki her yaştan çocuk, kadın, erkek hazır giyim ürünlerinde makul satış fiyat politikası ile sektördeki Pazar payı oldukça iyidir.

11.11 tarihli alışveriş ünlerinde % 50’e varan indirim fırsatları için LC Waikiki müşterilerini bekliyor.

Kış sezonunda içimizi ısıtacak, yaz sezonunda serinletecek kıyafetleri tercih ederiz.Doğanın şartlarıa göre gysi tercihi zaruri ihtiyaçtandır. Şimdi giyinmek, bir zamanlar örtünmenin çok ötesinde, medeniyet göstergesi halini almış hatta daha da ileriye giderek “Moda” bir sektör oluşturmuştur.

Giyinmek, insanoğlu’nun “vitrin” halini aldığından beridir, hepimiz giydiklerimize daha bir özenli olduk. Çünkü tarzımız, tavrımızın dışa vurumudur. Moda sektörü ucu bucağı olmayan bir deniz gibidir. Üretilen giysilerin kumaşından işçiliğine, tasarımından sunumuna kadar geçen aşamalar, o ürünün parasal değerlerini belirler.

Moda sektörü nasıl ki ucu bucağı olmayan deniz gibiyse bu alanda üretim yapan markalar da oldukça fazladır.

Hepimiz kaliteye daha az para ödeyerek ulaşmak isteriz.

Lcwaikiki, üretimleriyle tam da bu profilden müşterilerine hitah ederek çok geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır.

Dünya’nın birçok ülkesinde yaygın satış mağazaları yanında internet mağazacılığı ile bi tıkla müşterilerine hizmet vermektedir.

Kaliteli üretimini uygun fiyat politikasıyla birleştiren Lcwaikiki markası, bu nedenle kadın-erkek ve çocuk giyimi yanında ev tekstil ürünleri üretimine de geçerek satış grafiğini günden güne arttırmaktadır.

Yani başında da söylediğimiz gibi giyim ve ev tekstil ürünlerinde A’dan Z’ye herşey burada…