Felsefemiz “İyi Giyinmek Herkesin Hakkı” sloganıyla yola çıkarak hem fiyat politikamız hem de ürün ve kategori yelpazemizin çeşitliliği sayesinde daha çok kişiye ulaşılabilir bir marka olma yolunda ilerliyoruz.

Şimdi sizin için hem internet satış sitemizde hem de yurtiçi ve yurtdışı tüm mağazalarımızda modayı ucuza alabileceğiniz kampanyalardan bahsedelim.

Özellikle baharlık alışverişlerinizde 9,95 TL’den başlayan fiyatlarla internet satış sitemizde yüzlerce üründen birini veya birkaçını seçebilirsiniz.

Özellikle internet satış sitemizden yapacağınız alışverişlerde çok daha fazla avantaj yakalama fırsatını bulabilirsiniz.

Yine avantajlı alışveriş yapacağınız bir kampanyamız da takı kategorisinde. Etriel by LCW takı koleksiyonunda 1 alana 1 hediye kampanyamız sizi bekliyor.

Yeni doğan kategorisinden çocuk&genç, kadın&erkek kategorilerinde binlerce çeşit ürün mağazalarımızda ve internet satış sitelerimizde sizi bekliyor.

Birçoğumuzun çocukluk dönemimizde ilk öğrendiğimiz şarkı şöyle başlar.

“Daha dün annemizin kollarında yaşarken, çiçekli bahçemizin yollarında koşarken..” diye devam eder..

Anne sevgisi ve güven duygumuzun oluşması, annelerimizin kollarında bizi sarıp sarmalamasıyla başlar. Annelerimizin koşulsuz sevgisini başka birinde yakalamak oldukça zor olsa da bazı şanslı insanlar bunu yakalayabilirler. Konumuz Anneler Günü’nü en güzel şekilde kutlamak olduğundan, Onlara Anneler Günü’nde vereceğimiz hediyelerle mutluluklarını görmek bizi de mutlu eder.

Böyle özel günlerde birçok sektörde yer alan markalar günler öncesinden ürünlerinde, indirimler ve kampanyalar başlatırlar. Geniş üretim yelpazezine sahip olan LCWaikiki’de de Annelerimiz için en uygun hediye seçeneklerini bulabilirsiniz.

LCWaikiki, gerek giyim gerekse ev tekstili kategorisinde mevcut ürünlerine Anneler Günü’ne özel indirim ve kampanyalarıyla hediye seçeneklerimizde vazgeçilmez markalardan biri olarak yerini alır.

Anneler Günü hediyenizi LCWaikiki’den en uygun fiyatlarla seçerek, Annenizi mutlu etmeyi ihmal etmeyin!